fbpx

עמוד הבית > מאמרים >

תור להוצאת ויזה לארצות הברית – איך מקדימים אותו

ברכות הגעתם לתור המיוחל. מילאתם טופס בקשה לויזה אמריקאית, שילמתם אגרה וכעת קיבלתם תור לראיון.

הבעיה- התור שקיבלתם נקבע למספר חודשים רבים קדימה (לרוב באזור השנה קדימה !) והטיסה המתוכננת היא לחודשים הקרובים. במצב כזה ישנו פער משמעותי בין תאריך הראיון לתאריך המשוערך לקבל בו את הויזה.

משימה ראשונה בהליך היא להבין מתי צריך להתקיים הראיון על מנת שאתם תספיקו להגיע לטיסה המיוחלת.

במידה ואושרה בקשתכם לויזה בעת הראיון יילקח הדרכון לידי השגרירות לצורך הנפקת הויזה עליו. הדרכון יוחזר אליכם עד עשרה ימי עסקים מיום הראיון ולרוב הזמן הממוצע לוקח כחמישה עד שישה ימי עסקים. יש לשים לב שימי העסקים של השגרירות לא כוללים את ימי שבת וראשון כפי שנהוג בארצות הברית.

בסיום התהליך הדרכון יישלח אליכם לכתובת ביתכם כפי שהזנתם בעת תשלום האגרה. ישנה אפשרות נוספת לשלוח את הדרכון לנקודת איסוף וממנו תבואו לקחת את הדרכון עם הויזה החדשה. על מנת לקצר את זמני ההמתנה לדרכון ניתן לשנות את נקודת האיסוף לאיסוף עצמי מרחוב שלום עליכם בתל אביב. לציין כי מחיר האגרה כולל בתוכו את המשלוח של הדרכון עד לכתובת ביתכם.

על מנת להבין מהו המועד האחרון שלרוונטי עבורכם לקביעת תור לשגרירות יש לקחת בחשבון שהשגרירות מתחייבת להחזיר את הדרכון עשרה ימי עסקים לאחר הראיון. בפועל מהניסיון שלנו הדבר לוקח פחות ואם משנים לאיסוף מנקדות האיסוף ברחוב שלום עליכם בת”א ניתן אף לקצר את משך הזמן יותר.

לכן, ככל ויש לכם תאריך נסיעה מדויק עליכם לגזור ממנו עשרה ימי עסקים אחרונית על מנת להבין מהו התאריך האחרון לקיום מועד הראיון על מנת שאתם תספיקו להגיע לראיון בזמן.

שלב שני בהליך אחרי שהבנתם מהו המועד אליו אתם מעוניינים להקדים את התור לראיון בשגרירות האמריקאית יש להבין כיצד אתם יכולים לפעול להקדים את התור לראיון על מנת שתספיקו להגיע לארצות הברית במועד שמתאים לכם.

אפשרות ראשונה להקדמה היא בדרך עצמאית, לאחר הגשת הטופס ותשלום האגרה נפתח עבורכם ממשק משתמש ובו ניתן לראות את טבלת התאריכים הפנויים ולתפוס לעצמכם תור לתאריך מוקדם יותר. החסרון העיקרי בדרך זו נעוץ בכך שככל הנראה תצליחו להקדים את התור במספר ימים בודדים שכן תורים שזמינים בחיפוש כזה לא נשארים פנויים הרבה זמן ולכן סיכויי התפיסה בחיפוש מסוג זה נמוכים יותר משמעותית. צורת הקדמה זו מתאימה למי שמחפש להקדים את תור הראיון שלו בכמה ימים בלבד ופער החיפוש אינו משמעותי.

אפשרות שנייה, להיעזר בשירות חיצוני להקדמת התורים. במצב כזה אמנם ישנו תשלום על השירות אך זו האפשרות הטובה ביותר עבור מי שמחפש להקדים את התור משמעותית ובמינימום התעסקות. שירות הקדמת התורים למעשה עושה את העבודה בשבילכם ומחפש עבורכם תור שמתאים לצרכים שלכם.

שירות הקדמת התורים של ראפיד ויזה מאפשר לכם לחפש תור מוקדם יותר לכל תאריך שתרצו. אנו נחפש עבורכם תור לטווח תאריכים שמאפשר לכם לקבל את הדרכון יחד עם הויזה המיוחלת בתאריך שמתאים לכם ויאפשר לכם להגיע לארצות הברית בעת המיוחלת.

התשלום עבור שירות הקדמה הוא רק לאחר שקיבלתם את מועד לראיון חדש והתקבל לתיבת המייל שלכם מייל מהשגרירות שמודיע כי התור שלכם הוקדם. מחיר השירות להקדמה נגזר מכמות ימי החיפוש שעומדים לרשותנו ולכן ככל שיעמוד לרשותנו יותר ימי חיפוש עד המועד האחרון להקדמה כך המחיר צפוי להיות נמוך יותר. הקדמה באמצעות חברה תספק לכם ביטחון בקבלת התמורה עליה שילמתם שכן במידה ואין הקדמה אין כל תשלום ובמקביל תמקסם את הסיכויים שלכם למצוא תור לראיון מוקדם ככל הניתן ובמועד שמתאים לכם.

אפשרות נוספת להקדמה היא באמצעות בקשות חירום המוגשות לשגרירות והשגרירות מאשרת שאכן מדובר במקרים חריגים שעונים לקריטריונים של בקשות חירום הזכאיות להקדמה. הקריטריונים שקבעה השגרירות למצבי חירום אלו אינם רבים והשגרירות בוחנת כל בקשת חירום לגופה לפני אישורה.

ניתן להגיש בקשות חירום במקרים שונים למשל בשל פגישות עסקיות מסוימות, מוות  או מצב בריאותי של קרוב משפחה ממדרגה ראשונה, חברות במשלחת או קבוצה מאורגנת לשם קידום מטרה ספורטיבית או תרבותית ועוד מצבי חירום אחרים.

בקשות חירום אלו מוגשת לשגרירות ישירות והיא תבחן האם המקרה עומד בקריטריונים שהציבה, במידה וכן השגרירות תקדים מעצמה את התור לראיון והמועמד יקבל על כך מייל.

יש לשים לב שאפשרות הקדמת התור דרך בקשות חירום זמינה למועמד פעם אחת בלבד ולכן ישנה חשיבות מוגברת לכיצד כותבים את הבקשה וכיצד מציגים את המקרה כך שיעמוד בקריטריונים הנוקשים.

במידה ונדמה לכם שאתה עומדים בקריטריונים אלו ניתן ליצור עמנו קשר בנוגע לקידום התור באמצעות אפיק זה ועורך דין מטעמנו יכול לסייע לכם בכתיבת הבקשה כך שתמקסם את סיכויי ההצלחה. שימו לב שסירוב השגרירות להעניק לכם הקדמה על בסיס בקשת חירום מונע ממכם להגיש בקשה כזו שנית ולכן ישנה משמעות גדולה לכיצד ניסחתם את הבקשה והצגתם את הסיבה שבגינה אתם מבקשים הקדמה.

על אף שמועות רבות לצערנו אין אפשרות להחליף תורים לשגרירות. ליום הראיון בשגרירות יש להצטייד בהזמנה לראיון שכוללת את שמו של המועמד, מספר הדרכון שלו ושאר פרטים מזהים. במידה ומועמד אינו מחזיק בהזמנה מודפסת שנושאת את שמו לא יתאפשר לו להיכנס לראיון. לכן גם במידה ושי לכם קרוב שיש לו תור בתאריך שאינו זקוק לו, לצערנו לא תוכלו לעשות שימוש בתור הזה. דרכי הקדמת התור לראיון בשגרירות מוגבלות אך ורק לאלו שציינו כאן.

לסיכום, ניתן לומר כי ישנן מספר דרכים מוגבלות לקידום התור לראיון בשגרירות. הדרך המיטבית ביותר היא בעזרת חברות הקדמה שיכולות להקדים את התור באופן משמעותי במספר חודשים קדימה, במידה והינכם מחפשים הקדמה של ימים בודדים ניתן לחפש עצמאית באמצעות קבע פגישה מחדש שנמצא בממשק המועמד לויזה אמריקאית. בנוס, במקרים חריגים בשל נסיבות מסוימות השגרירות תקדים מעצמה את הראיון באמצעות בקשת הקדמה המפרטת את  הסיבה לנסיעה וכל עוד היא עומדת בקריטריונים שנקבעו לכך. כמובן שישנה אפשרות שלישית והיא לנסות להקדים את התור בכל שלושת המסלולים במקביל.

 

טופס קצר ואנחנו דואגים לך!

כל מה שאנחנו צריכים ממך זה כמה פרטים, את השאר תשאירו כבר לנו

טופס קצר ואנחנו דואגים לך!

כל מה שאנחנו צריכים ממך
זה כמה פרטים, את השאר תשאירו כבר לנו

אולי יעניין אותך גם

השארת פרטים

השארת פרטים

סוג הטיסה

השארת פרטים

השארת פרטים

נציג שלנו יצור איתך קשר בשעות הקרובות.